У Вас отключён javascript.
В данном режиме, отображение ресурса
браузером не поддерживается

NBR: BIONICLE ролевая

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » NBR: BIONICLE ролевая » Офф-топ » Жіночий фотоэпилятор в Одесі


Жіночий фотоэпилятор в Одесі

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Дівчата, чи можете ви порадити якийсь хороший фотоепілятор? Я дуже хочу використовувати його вдома, але не знаю, яку модель краще вибрати. Які ваші рекомендації щодо цього?

0

2

Якщо ви хочете купити хороший фотоепілятор, то вам потрібно звернути увагу на такі параметри, як інтенсивність світла, кількість інтервалів, наявність охолодження, тощо. Наприклад, модель Philips Lumea Prestige є дуже популярною та ефективною, але також вона є трохи дорожчою, ніж інші моделі.

0

3

Тільки нещодавно дружина купила собі фотоепілятор і дуже задоволена результатом. Я вирішила обрати модель Braun Silk-expert Pro 5. Ця модель має дуже зручний дизайн, а також різні настройки для різних типів шкіри. Крім того, вона дуже легка використовувати та ефективна видаляє волоски.

0

4

#p31517,Вероника Ефимова написал(а):

Дівчата, чи можете ви порадити якийсь хороший фотоепілятор? Я дуже хочу використовувати його вдома, але не знаю, яку модель краще вибрати. Які ваші рекомендації щодо цього?

Раджу купити фотоепілятор в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/fotojepiljatory/ в магазині Алло, модель Beurer IPL VELVET SKIN PRO який має дуже високу інтенсивність світла та може працювати на будь-якій частині тіла. Крім того, він має налаштування для різних типів шкіри та може використовуватися як на сухій, так і на вологій шкірі.
Цей фотоепілятор має датчик контакту зі шкірою для захисту очей та безкоштовний додаток beurer MyIPL .Крім того, він має систему охолодження, яка робить процедуру менш болісною та більш комфортною.
https://skr.sh/i/260423/TDAthhnr.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2026-04-2023%2017:31:02.jpg

0


Вы здесь » NBR: BIONICLE ролевая » Офф-топ » Жіночий фотоэпилятор в Одесі